O nás

Home  /  O nás

Kdo jsme?

OSUM poskytuje služby a podporu organizacím po celé České a Slovenské republice v oblasti správy informačních technologií. Nabízíme řešení pro správu a využití IT infrastruktury pomocí našich pokročilých znalostí IT Service Management (ITSM), automatizované sady nástrojů a tým kvalifikovaných techniků. Náš tým IT profesionálů poskytuje vynikající podporu uživatelů a správu zařízení pro zlepšení výkonnosti a úspěchu Vaší organizace. OSUM nabízí kompletní sadu IT služeb na úrovni, kterou požadujete. 

Naše silné stránky

Přístup k zákazníkovi
Naším cílem je dodávat řešení a podporu, které zákazníkům přináší výjimečnou hodnotu, inovace, stabilitu a integritu IT. Poskytujeme konzultace společnostem s velmi složitým IT prostředím, které stojí před rozhodnutím, zda nadále spravovat technologie vlastními silami. Nabízíme progresivní outsourcované řešení, která umožňují společnostem růst jejich podnikání a dosahování vynikajících výsledků. Přístup k zákazníkovi je na prvním místě ve všem, co děláme.
Co děláme jinak?
OSUM dělá vše jinak tím, že nabízí osobní zkušenosti zákazníkům na každém projektu. Naši IT odborníci se starají o každodenní řešení problémů zákazníků rychle a efektivně. Jsme technologickými odborníky, kteří drží krok s vývojem technologií, takže od nás dostanete vždy správné služby pro růst Vašeho podnikání.
Jak jsme vznikli?
OSUM bylo založeno v roce 2012, kdy se technologičtí odborníci 3 nadnárodních společností spojili, aby mohli poskytovat služby malým a středním podnikům v Čechách a na Slovensku. Odborníci spojili své talenty v oblasti IT strategie a plánování, provozu IT a řízení projektů, aby mohli poskytovat kvalitní IT služby a poradenství pro zákazníky. V OSUM děláme služby lépe. Jen se zeptejte našich klientů.

Vybrané referenční projekty

Zajímavé projekty, kterých jsem se zúčastnili ať už na přímo nebo jako subdodavatelé služeb.

HOME Renault - IT Outsourcing

Service Desk a onsite support pro centrálu společnosti Renault. Vzdálená podpora pro dealerskou síť.

HOME Komerční Banka - podpora pro země skupiny

Součást centrální IT podpory pro 58 zemí skupiny Societe Generale s cílem sjednocení uživatelského prostředí podle korporátní metodiky.

HOME OMV - IT Outsourcing

Uživatelská podpora centrály OMV. Dbáme na příjemné vystupování a vstřícnou komunikaci.

HOME Delmart - Prémiová podpora pro prémiové potraviny

Design, stavba a péče o komplet cloudové zabazpečené řešení založené na technologiích Windows 2012, Citrix XenDesktop a Office 365.

HOME Devro implementace Citrix

Světový výrobce obalů na mastné výrobky - Citrix řešení pro 80 uživatelů v třísměnném provozu. Pravidelné profylaxe pro předcházení výpadků ve výrobě.

HOME Dimension Data IT Outsourcing

Uživatelská podpora cca 150 uživatelů, zároveň systémová podpora 25 Windows serverů, včetně konsolidace po koupi NextiraOne.